Matko kochana, jak jest zimno na dworze! Jeszcze chwilę temu mieliśmy super słoneczko i pomimo początków listopada, nie musieliśmy myśleć o zimowych puchatych kurtkach, czapkach czy rękawiczkach, tak teraz bez tego ani rusz! Nie wiem jak mogłam za młodu chodzić przez większość zimy bez czapki. Że mi te uszy nie odpadły! Pomimo, że nie lubię takiej pogody, to wiem, że jest ona wstępem do tego najprzyjemniejszego okresu w roku – do świąt! A żeby sobie uprzyjemnić czekanie na św. Mikołaja, wyszukałam kilka propozycji typowo zimowych tapet na telefon, które pomogą (mam nadzieję) i Wam wprowadzić się w ten super klimat. 

Przyznam się Wam szczerze, że nie bardzo miałam w planach zrobienie tego wpisu. W końcu wyszukanie fajnych tapet na telefon nie jest za bardzo skomplikowane. Ale, kiedy spotkałam się z moją przyjaciółką i zobaczyłam jej telefon, na którym widniała jedna z jesiennych tapet, które przygotowałam dla Was jakiś czas temu, doszłam do wniosku, że skoro ona jeszcze nie ma tego zimowego klimatu, to takich jak ona może być więcej. I oto zabrałam się dziś od rana na poszukiwania idealnie oddających klimat świąt tapet na telefon. W końcu nie każdy musi mieć zdjęcia dzieci na telefonie. Ja mam dwie tapety. Jako tło pod ikony mam jedną fotkę (nie moich dzieci) i kiedy zablokuję telefon, pokazuje mi się drugie zdjęcie – tu akurat mam moje ulubione zdjęcie moich panów, które udało nam się zrobić na sesji roczkowej Tomka.

No ale przecież dzieci mamy cały czas, patrzymy na nie każdego dnia, to chociaż odpicujmy na jakiś czas telefon.
Odpocznijmy od bycia mamą ;)

A oto moje tegoroczne propozycje dla Was.

pobierz tapetę nr 1 / nr 2 / nr 3

pobierz tapetę nr 4 / nr 5 / nr 6

To która wpadła Wam w oko? Mi chyba najbardziej podobają się te czerwone cukrowe laski. Tapetę nr 5 miałam w zeszłym roku ;)

Jeśli szukacie innych tapet na telefon, zajrzyjcie do kategorii:
NA TELEFON

Leave a Reply