Kiedy jedyne co widać za oknem, to śnieg i szaruga dnia codziennego, zasiadam pod ciepłym kocem i wspominam te ciepłe, letnie dni. W głowie mam tylko szum fal, na twarzy czuję ciepłe promienie słońca. Odpalam komputer i przeglądam albumy ze zdjęciami. Wspominam, jak dobrze nam było z M. na wakacjach naszego życia, kiedy po zaledwie pół roku znajomości, udaliśmy się na jedną z greckich wysp. Tak po prostu. By pobyć we dwoje.

Teraz, kiedy mamy dzieci, o wiele bardziej chce nam się pobyć tylko we dwoje. O wiele bardziej doceniamy czas przeszły, kiedy nie musieliśmy się przejmować niczym, poza naszą wygodą. Wychodziliśmy gdzie chcieliśmy i kiedy chcieliśmy. Wracaliśmy o późnej porze. Nie myśleliśmy, czy jedno piwko więcej odbije się kacem następnego poranka. Carpe diem.

W chwili, kiedy na teście ciążowym zobaczyliśmy po raz pierwszy dwie kreski, poczuliśmy, że nasza wolność została w pewien sposób zachwiana. Życie zmieniło się nie do poznania. Przez cały czas skupiamy się na chłopakach, na ich poprawnym wychowaniu, grafik naszej pracy dostosowujemy do dzieci. Każde wyjście z domu nie odbywa się bez myślenia o nich. Każdy nasz krok, jest poprzedzony myślą a co z dziećmi w tym czasie.

Nie ma się co dziwić, że raz na jakiś czas, przychodzą chwile, kiedy chcemy znów cofnąć się w przeszłość. Spakować walizki i obrać nasz ukochany kierunek – na Grecję. Byliśmy tam tylko raz, a jednak zakochaliśmy się w niej bez pamięci.

ZAKYNTHOS – ta wyspa miała wszystko, czego nam było potrzeba. Zaznaliśmy tam tyle spokoju. Mieliśmy czas dla siebie, rozmowy do nocy, dobrą zabawę. Wszystko to w otoczeniu szmaragdowych zatoczek, pięknych widoków i dobrego jedzenia.

Zatoka Wraku, Wyspa Żółwi, Błękitne groty Skinari, to zaledwie kilka miejsc, które zawładnęły naszymi sercami.

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCZakynthos w Grecji jest naszym małym rajem na Ziemi. Miejscem, w które wiemy, że wrócimy za wszelką cenę.

Jeśli jesteście na etapie poszukiwań wakacji marzeń, z ręką na sercu polecam tą wyspę.
Świetne oferty przygotował dla Was portal turystyczny FOSTERTRAVELgdzie znajdziecie tylko najatrakcyjniejsze oferty z danego regionu. 

2 komentarze

  1. Jak tam pięknie!
    Też mnie ratuje oglądanie zdjęć w te ponure wieczory.

  2. Pingback: 7 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ WAKACJE ALL INCLUSIVE

Leave a Reply

%d bloggers like this: