No i stało się! Ostatnie kilkanaście dni wakacji i w końcu poślemy dzieciaki do przedszkoli i szkół. W naszym domu z wielkim podekscytowaniem czekamy na rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego, bo wiemy, że zarówno dla naszego syna, jak i dla nas, będzie on wyjątkowy – zaczynamy pierwszą klasę szkoły podstawowej. Bardzo jesteśmy tym przejęci i pomimo lekkiego stresu, nie możemy doczekać się nowych wyzwań z tym związanych. Ale zanim usiądziemy wspólnie przy stole i zaczniemy rozwiązywać zadania domowe, musimy “co nieco” kupić, prawda? A jak dobrze wszystkim wiadomo, wyprawka szkolna to nie lada wydatek. Ale ja odkryłam miejsce, w którym nie dość, że kupimy wszystko co niezbędne naszemu dziecku, to jeszcze zaoszczędzimy przy tym sporo pieniędzy!

Witaj szkoło, żegnajcie pieniądze?! O NIE! NIE TU!

Od kiedy tylko pamiętam, uwielbiałam ten okres wakacji, kiedy w skrzynkach pocztowych znajdowałam kolorowe gazetki z hipermarketów. Zbierałam wszystkie w pokoju, zamykałam drzwi i skrupulatnie planowałam co kupić na nowy rok szkolny. Oczy wychodziły mi z orbit widząc wszystkie te kolorowe zeszyty i piórniki. Jak to dziecko, chciałam mieć najładniejszą wyprawkę w całej klasie, dlatego nie mogłam sobie pozwolić na byle jakie produkty. Porównywałam ceny, przeglądałam wzory i zapisywałam wiele kartek z podsumowaniem wydatków. Do dziś mi to zostało! I po raz kolejny mam okazję kompletować wyprawkę szkolną! A na dodatek znalazłam miejsce, gdzie mogę wszystko kupić w jednym miejscu i nie cierpi na tym mój domowy budżet! A mowa oczywiście o FACTORY Poznań w Luboniu.

Markowe ubrania w outletowych cenach!

Muszę przyznać się Wam, że baaardzo rzadko kupujemy z M. jakiekolwiek markowe ubrania. Po pierwsze i chyba najważniejsze, ze względu na ich zbyt wysoką cenę. Serce trochę mnie boli, kiedy widzę cenę adidasów sięgającą 400 zł! Kilka dni temu, pochłonięci przygotowaniami do rozpoczęcia przez Tobiasza szkoły, postanowiliśmy z M. wybrać się na zakupy odzieżowe. Obraliśmy kierunek FACTORY Poznań. Zewsząd atakowały nas wielkie czerwone metki, ogłaszające obniżki nawet do -70%! Trochę w to nie wierzyliśmy, dlatego postanowiliśmy przekonać się na własne oczy, czy to nie kolejny chwyt marketingowy. Do dziś nie wiemy, dlaczego odkryliśmy FACTORY tak późno. Już w pierwszym sklepie dwa razy patrzyliśmy na metkę – 9,90 zł za t-shirty? 35 zł za buty? Coś tu nam nie pasowało! Ale takie ceny były w większości sklepów! Z uśmiechem na ustach zaczęliśmy wybierać bluzy, spodnie i buty dla dzieciaków.

Back To School – super akcja dla rodziców w ten weekend w FACTORY Poznań

Jak powszechnie wiadomo, zakupy dla siebie, rodzice są w stanie ograniczyć do minimum, ale jeśli chodzi o wyprawkę dla dziecka, wydajemy masę pieniędzy. Chcemy żeby dziecko prezentowało się ładnie i gustownie. FACTORY Poznań pomyślało o wszystkim! Tu nie musimy martwić się o nasze pieniądze, bo ceny porównywalne są do tych w sieciówkach – a jakość ubrań nieporównywalnie lepsza! Znajdziemy tu ubrania takich marek jak NIKE, ADIDAS, REEBOK, PUMA, SMYK, COCCODRILLO, 4F, REGATA czy CONVERSE albo TIMBERLAND. I wszędzie ceny są absurdalnie niskie!

A co najważniejsze – nie tylko dzieciaki znajdą tu coś dla siebie ;)
Sądzę, że niejeden rodzic nie będzie potrafił przejść obojętnie koło takich sklepów jak DIVERSE MAN, SOLAR czy MEXX.

W ten weekend (26-27.08) FACTORY Poznań w Luboniu
zaprasza na akcję BACK TO SCHOOL,
gdzie wszystkie te ceny zostaną jeszcze dodatkowo obniżone!!!

Dokładny wykaz wszystkich weekendowych promocji znajdziecie na stronie FACTORY Poznań.

________________________________________

wpis powstał przy współpracy z FACTORY Poznań

2 komentarze

  1. Serio tam są takie niskie ceny? Aż trudno w to uwierzyć.

Leave a Reply

%d bloggers like this: