Wygląda na to, że wiosna na dobre rozgościła się w naszym kraju. Słońce coraz częściej zagląda przez okna. Na wystawach w oknach sieciówek zdecydowanie przyszła pora na krótkie spodenki i kuse spódniczki, tym samym dając nam do zrozumienia, że czas odświeżyć garderobę. Skuszona kilkoma wyprzedażami, wchodząc do sklepu i kierując się do działu z “akcesoriami” zauważyłam, że wielkim powodzeniem cieszą się kolorowe obudowy na telefon. No to w dzisiejszych czasach telefon, to w zasadzie nieodłączny czas element stroju. Wpadłam na pomysł, że dlaczego by nie odświeżyć i wewnętrznego wyglądu. 

Telefon jest z nami wszędzie. W zasadzie nie spełnia on, jak kiedyś, zadania urządzenia tylko i wyłącznie przeznaczonego do wykonywania połączeń. W dzisiejszych czasach smartphony są wszystkim. Mają wbudowany kalkulator, budzik, notatnik, kilka gier. Po zainstalowaniu kilku dodatkowych aplikacji może spokojnie służyć nam za miniaturę komputera.

Ja przyznam się, że od kiedy mam styczność ze smartphonami, komputera używam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy muszę zrobić jakąś grafikę, czy napisać post. Całą resztę zadań wykonuję w komórce. A skoro wiem, że telefon mam ze sobą zawsze i w każdej sytuacji, postanowiłam poddać się trendowi i zechciałam upiększyć swój telefon. Zaczęłam więc poszukiwania. Jak zawsze niezawodny okazał się Pinterest, gdzie wzorów jest więcej, niż możemy sobie wyobrazić. Gdyby nie możliwość pinowania ich w odpowiednie foldery na swoim profilu, nie wiem, czy wystarczyłoby mi miejsca w pamięci. Co jeden to moim zdaniem ładniejszy.

TRENDY: ewidentnie lubujemy się w pastelach, złocie i czerni, a do tego różne odcienie i kompozycje kwiatowe. W tym sezonie wiosenno-letnim nie może zabraknąć także tropikalnych akcentów, które nadadzą ananasy czy różowe flamingi.

WIOSENNE TAPETY NA TELEFON

WIOSENNE TAPETY NA TELEFON

Pobierz (1) / Pobierz (2) / Pobierz (3) / Pobierz (4)WIOSENNE TAPETY NA TELEFON

Pobierz (5) / Pobierz (6) / Pobierz (7) / Pobierz (8)

I jak Wam się podobają wiosenne tapety na telefon? Macie na którąś szczególnie ochotę? Na moim telefonie obecnie króluje flaming i przywołuje mi słońce, kiedy za oknem pogoda nie bardzo przypomina wiosnę.

4 komentarze

  1. Pingback: LETNIE TAPETY NA TELEFON

Leave a Reply

%d bloggers like this: