Bob Budowniczy i jego drużyna są zawsze gotowi do działania. Dzięki sile pozytywnego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów, pracy zespołowej oraz starannemu planowaniu żadne zadanie nie jest dla nich za trudne. Bob i jego maszyny wiedzą, że zawsze „dadzą radę”, a współpraca i misje zakończone sukcesem sprawiają im mnóstwo radości. Dzięki temu praca jest dla bohaterów wspaniałą zabawą! 

Kim jest Bob?

Bob Budowniczy, ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, już od niemal 18 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich budowli i skomplikowanych konstrukcji. Tytułowy bohater wraz z pracowitą drużyną maszyn i oddanymi pomocnikami zaprasza na pełne wyzwań przygody. Pomagając mieszkańcom, Bob ciężko pracuje, aby każdy zlecony mu projekt doprowadzić do końca. Pokazuje dzieciom, że nie ma rzeczy nie do wykonania i że możemy osiągnąć wszystko, co chcemy, jeśli tylko odpowiednio się do tego przygotujemy. Co jednak najważniejsze, serialowi bohaterowie poprzez swoje fascynujące przygody przekazują najmłodszym jedne z najważniejszych wartości: przyjaźń, pracowitość i wytrwałość.

Nowość w ofercie Fisher Price

Bob Budowniczy, to jedna z bardziej lubianych przez naszych chłopaków bajek. Dzięki firmie Fisher Price, mają oni możliwość zabawy w konstruktora w swoim własnym domu! Skrzynka z narzędziami, to prawdziwy niezbędnik małych budowniczych, wyposażony w różnorodne narzędzia. Nasz majsterkowicz znajdzie w zestawie klocki Mega Bloks w kształcie śrubek, wkrętów i deseczek, specjalnie zaprojektowane z myślą o linii Bob Budowniczy. Dołączone narzędzia, takie jak młotek czy śrubokręt, pomogą maluchowi stworzyć jego własne, imponujące konstrukcje np. na wieku skrzynki, wyposażonym w specjalny system przystosowanych do tego uchwytów. Zwieńczeniem zestawu jest piła stołowa, za pomocą której maluch może dzielić na mniejsze części klocki imitujące drewniane deski. Wszelkie budowlane projekty idą sprawniej, gdy Bob może liczyć na pomoc swojej niezawodnej drużyny maszyn! Z pojazdami z asortymentu Pociągnij i jedź zadania zawsze zostaną wykonane na czas. Koparka, Spychacz i Dźwig tylko czekają na kolejne zadania. Wystarczy pociągnąć je do tyłu i puścić, a z zapałem rozpędzą się przed siebie, by wykonać najnowsze zlecenie małego konstruktora.

dsc_0292 dsc_0294 dsc_0295 dsc_0299 dsc_0301-side dsc_0309 dsc_0311 dsc_0313-side2 dsc_0322 dsc_0388-side3

Plac budowy Boba to dla dzieci prawdziwa inspiracja. Kibicowanie bohaterom w realizacji kolejnych zadań rozbudza wyobraźnię i chęć kreatywnej zabawy. Maluchy zaczynają poznawać prawa i zasady z różnych dziedzin nauki: fizyki, matematyki, techniki, projektowania i sztuki. Historie przedstawiane w tej bajce to także lekcja prawdziwej przyjaźni i pewności siebie, bo przy Bobie dzieci – jak członkowie jego serialowej drużyny – nabierają wiary we własne umiejętności. Nie ma rzeczy niemożliwych! Bob Budowniczy motywuje wszystkich hasłem „Damy radę? Tak, damy radę!”Jak w filmowych przygodach – z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych i każde zadanie uda się zrealizować, jeśli odpowiednio się do tego przygotujemy! 

7 komentarzy

  1. Daria/PoboczemDrogi Reply

    Dzięki za recenzję, przyda się przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem urodzinowo mikołajkowym mojego siostrzeńca :)

  2. Tego typu zabawki dla dzieci są naprawdę wartościowe. Nie chodzi już tylko o samą zabawę ale o to, że dziecko dowiaduje się jak wygląda koparka, do czego służy. A jeszcze jak do tego dołożyć bajkę to może zobaczyć, jak ciężka to praca :)

Leave a Reply

%d bloggers like this: