Nie ma moim zdaniem lepszego napoju, niż KAWA. Nie tak dawno nawet nie mogłam jej powąchać, żeby nie mieć odruchów wymiotnych. Absolutnie mi nie smakowała. Pod żadną postacią. Na szczęście przydarzyła mi się druga ciąża, która zmieniła mój smak o 100%. Dziś nie wyobrażam sobie dnia, bez wypicia kawy. Jest to mój ukochany napój, z którym z wielką chęcią eksperymentuję. Urządzając więc powoli kuchnię swoich marzeń, nie mogę pozwolić sobie na to, by kawa nie zajęła w niej honorowego miejsca. Stąd pomysł na plakaty z kawą. 

Kawa, ach ta kawa 

Czy jest coś lepszego o poranku niż zapach świeżo mielonej kawy? Nie ma nic przyjemniejszego niż jej smak. Wcale się nie dziwię, że to ona ma za zadanie postawić nas na nogi. Kiedy otwieram paczkę z ziarnami, a w powietrzu unosi się zapach kawy, dostaję mega powera do działania. Nagle sen ucieka w zapomnienie. Robiąc przegląd październikowych zdjęć na naszym instagramie, zauważyłam, że kawa odgrywa u mnie rzeczywiście ważną rolę. Jest na większości fotek. I co tu powiedzieć więcej – wygląda zawsze oszałamiająco.

Sami popatrzcie. Na sam widok tych pełnych kubeczków mi osobiście leci ślinka.

plakaty-z-kawa-5plakaty-z-kawa-6plakaty-z-kawa-7

No i w mgnieniu oka pojawił się pomysł na stworzenie plakatów, które oddadzą tą moją miłość do kawy. Ale nie chciałam czegoś tandetnego, samym wizerunków kubeczków. Szukałam, szukałam i postawiłam na prostotę, bo w minimalizmie siła. I tak powstały  te plakaty z kawą.

plakaty z kawą

Plakaty jak zawsze przygotowane są w formacie A4.

happiness is a piece of cake – pobierz
life begins after coffee – pobierz
wszędzie dobrze, ale z kawą najlepiej – pobierz

Smacznego!

4 komentarze

  1. Kawa dobra na wszystko. O ile w innych miejscach sieci mam mnóstwo zdjęć pejzaży i bliskich mi ludzi, to na Instagramie króluje kawa.

Leave a Reply

%d bloggers like this: