Jako wielbicielka stylu skandynawskiego, która z ogromną chęcią zamieszkałaby w Ikei, postanowiłam właśnie na ten styl przerobić swoje mieszkanie. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Podstawy już mam. Kolor biały gości praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu. Przerabiamy właśnie duży pokój, do którego przenieśliśmy się z chłopakami jakiś czas temu. Musimy go udekorować absolutnie od nowa. I powiem Wam, że jest to niesamowite zadanie. Dziś poczyniłam kolejny krok do przodu – zrobiłam kolejne plakaty w stylu skandynawskim, które oprawię z czasem w ramki i powieszę w swojej domowej galerii zdjęć

Podstawy stylu skandynawskiego

Jak wiadomo, styl skandynawski to nie tylko biały kolor, bo to też szarość, zieleń, beże i brązy. To styl, który nawiązuje do wszelkich możliwych kolorów ziemi. U nas postawiliśmy na połączenie bieli i drewna. Razem tworzą absolutnie niesamowite połączenie. Jednak by dodać trochę życia i kolorów do naszego wspólnego pokoju, zdecydowałam się na szarość i zieleń. I tak, jak szare będą ogromne zasłony w oknach, tak zieleni będzie absolutnie niewiele. Wręcz pojedyncze akcenty. Jednym z nich, będą moje nowe obrazki na ścianę.

do-pobrania

plakaty-do-pobrania

Te kaktusy, od kiedy tylko je zobaczyłam w sieci (Pinterest), podbiły moje serca. Cudownie prezentują się na białej ścianie w różnego rodzaju ramkach. Skorzystałam z okazji, że były do darmowego pobrania i przerobiłam na swoje potrzeby. A żebyście i Wy mogli skorzystać z nich i powiesić te słodkie cuda u siebie, postanowiłam udostępnić plakaty do pobrania na blogu.

kaktus 1 – pobierz
kaktus 2 – pobierz
kaktus 3 – pobierz

Plakaty przygotowane są do druku w formacie A4.

Pobierajcie, drukujcie i pokazujcie jak zawsze efekty na swoich ścianach.

Jeśli chcecie więcej darmowych plakatów mojego autorstwa, zapraszam Was do działu GRAFIKA, w którym z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Leave a Reply