Kiedy z oknem szaro i ponuro, jak dziś, wszystko w okół zdaje się krzyczeć potrzebą kolorów. Ja w takie dni, wyciągam ze swojej szafy najbardziej kolorowe ubrania. Nakładam weselszy makijaż i staram się nie przejmować tym, że pada deszcz. Dziś, cierpiąc na nieznośny ból zęba, który przeszedł mi dopiero po zażyciu dwóch potężnych dawek tabletek przeciwbólowych, postanowiłam zasiąść do komputera i stworzyć dla siebie plakaty, które rozweselą wnętrze moje mieszkania. I tak właśnie powstały kwieciste plakaty. 

Od dawna zauroczona jestem motywem pastelowych dodatków. Przed nami remont kolejnego pokoju, gdzie również nie omieszkam przemycić odrobiny kobiecości i delikatności. I moim zdaniem takie plakaty z mocnym tekstem w towarzystwie kwiatów idealnie się do tego nadają. Nie dość, że kiedy na nie popatrzymy, nacieszymy oko ich pięknem, to jeszcze motywujący zwrot doda energii.

No bo w końcu która z nas nie chce być sama dla siebie szefem? Która z nas nie uważa siebie za bohaterkę? Ja, jako kobieta, której doba jest zdecydowanie za krótka, uważam siebie za mistrzynię planowania i organizacji. Nie wiem jakim cudem udaje mi się pogodzić macierzyństwo, pracę zawodową, pisanie bloga, wymyślanie nadruków na koszulki, spotkania z przyjaciółmi czy wyjazdy. Może to właśnie takie hasła, powtarzane sobie gdzieś w tyłu głowy powodują, że zaciskam zęby kiedy nie jest mi lekko i idę do przodu po to, co chcę osiągnąć. W końcu nie ma sytuacji bez wyjścia – trzeba je tylko umieć znaleźć, jak mówi moje ukochane motto życiowe.

PLAKATY PEŁNE KWIATÓW - PLAKATY DO DRUKU

Plakaty są zapisane w formacie A4.
Wystarczy pobrać je na swój dysk, wydrukować i powiesić w dowolnym miejscu.

pobierz BE YOUR OWN HERO
pobierz CROWN
pobierz LIKE A BOSS

Nie muszę chyba przypominać, że plakaty są DARMOWE i korzystanie z nich w celu zarobkowym jest absolutnie niedozwolone.

Dajcie znać, jak podobają się Wam plakaty.
Oznaczajcie na instagramie (mduszynska.pl)!

 

 

3 komentarze

  1. Piękne plakaty, już mamy w domu kilka. Jak tylko spojrzę na któryś z nich od razu poprawia mi się humor i mam więcej chęci do działania.

Leave a Reply

%d bloggers like this: