Od kiedy wiemy, że za jakiś czas będziemy się wyprowadzać z obecnego mieszkania, do nowego domu, w głowie mam milion pomysłów, jak mogłabym go urządzić. Jak już wspomniałam, moim marzeniem jest wielka domowa galeria obrazów. W myślach mam tysiące pomysłów na grafikę. Wiele wyszukałam w internecie (jak się okazało za grosze), a kilka postanowiłam zrobić sama. I tak oto powstały dzisiejsze plakaty dla całej rodziny, których nie powstydzi się nawet najbardziej perfekcyjna pani domu. 

 

Jakie plakaty wybrać?

Wbrew pozorom wybór odpowiednich plakatów do takiej domowej galerii nie jest łatwy. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie – co będzie motywem przewodnim? Może chcecie by galeria była po prostu zbiorem waszych zdjęć rodzinnych, albo może wolicie same motywujące napisy? Ja wiem jedno – to nie jest łatwe zadanie, tak zdecydować od razu. W internecie jest mnóstwo wzorów do wyboru – podobnie w naszym dziale GRAFIKA – i może się od nich nieźle zakręcić w głowie.

Dla mnie, nasza galeria ma mieć charakter podkreślający siłę rodziny. Chcę, połączyć nasze zdjęcia z pierwszej sesji zdjęciowej, jak i tej z okazji skończonego roczku Tomasza. Żeby jednak nie ograniczać się do samych zdjęć, postanowiłam dodać coś, co będzie odzwierciedlało też trochę mnie i M. Dlatego dziś powstały plakaty, które idealnie wpasują się w taką galerię. Są zarówno minimalistyczne, jak i trochę w stylu skandynawskim, czyli takie, jakie lubię najbardziej.

plakaty

Wyjątkowo plakaty mają tym razem format A3.
Wszystkie zapisane są w formacie .PDF

plakat DOM – pobierz
plakat MAMApobierz
plakat TATA – pobierz

Już nie mogę doczekać się, kiedy zaniosę je do drukarni!

__________________________________________

Pamiętajcie, że wszystkie inne plakaty do darmowego pobrania,
znajdziecie na blogu w dziale GRAFIKA.

2 komentarze

Leave a Reply

%d bloggers like this: