Bez jakiej rzeczy nie wyobrażamy sobie codziennie funkcjonować? Kawa? Wiadomo! Internet? Jest wszędzie! Ale brak telefonu, to dopiero tragedia. Jeśli i Wy jesteście telefonowymi maniakami, jak ja i dbacie o swoje smartphone’y, spodoba Wam się moja propozycja LETNICH TAPET NA TELEFON. 

Mała rzecz, a cieszy, jak mówią. Jestem typem osoby, które bardzo lubią piękno. Dbam o każdy szczegół swojego stroju. Telefon nie jest więc dla mnie tylko urządzeniem do wykonywania połączeń, czy pisania smsów. To moje biuro. Często powstają na nim pierwsze szkice postów, to na nim posiadam wiele aplikacji, które ułatwiają mi życie, to z niego odpisuję na maile. Staram się więc, aby i to urządzenie było kompatybilne z moim nastrojem.

Jakiś czas temu mieliście okazję zobaczyć WIOSENNE TAPETYa że już praktycznie jedną nogą mamy lato, zrobiłam ranking najładniejszych LETNICH TAPET NA TELEFON, które możecie pobrać i zainstalować na swoich smartphone’ach. Tym bardziej przydadzą się Wam, jeśli w tym roku nie planujecie żadnego dalszego wyjazdu. Odrobina owoców i pasteli na wyświetlaczu natychmiast poprawi Wasz humor i odpręży.

LETNIE TAPETY NA TELEFON

letnie tapety na telefonPobierz (1) / Pobierz (2) / Pobierz (3) / Pobierz (4)

letnie tapety na telefon 2Pobierz (1) / Pobierz (2) / Pobierz (3) / Pobierz (4)

Prawda, że od samego patrzenia można się poczuć jak na wakacjach?
Która z tapet przypadła Wam najbardziej do gustu?
Ja chyba zdecyduję się na arbuza lub złotego ananasa.

Piszcie jak podobają się Wam tego typu wpisy.
Chcecie ich więcej?

4 komentarze

  1. Ale cudone! czy będą pasować na inny model telefonu niż iphone?

Leave a Reply

%d bloggers like this: