Sama nigdy nie miałam organizowanych tematycznych urodzin. Nawet chyba kiedyś nie było na to mody. No bo w latach 90-tych to jakie byłyby ozdoby? Jako dzieciaki nie mieliśmy za wiele możliwości na tego typu przyjęcia, więc cieszyliśmy się w ogóle tym, że mieliśmy tort. Teraz wszystko idzie do przodu i na rynku pojawia się coraz to więcej gadżetów dla dzieci. W tym na tego typu przyjęcia. My przerabialiśmy już przyjęcie urodzinowe w tematyce Angry Birds ( SZABLONY DO POBRANIA + INSPIRACJE ) czy Batmana ( KLIK ).  W tym roku, przyszedł czas na KOSMICZNE PRZYJĘCIE URODZINOWE

Kiedy Tobiasz w tym roku zaczął interesować się kosmosem, planetami i zdobyciem Marsa, w życiu by mi do głowy nie przyszło, że to posunie się na tyle daleko, że będę planowała mu kącik kosmiczny i robiła za chwilę kosmiczne przyjęcie urodzinowe. Myślałam, że to takie chwilowe u niego. W końcu ile razy dzieciaki zmieniają swoje hobby. Raz zbierają karty z piłkarzami, potem zaś figurki jakiś potworków. Nie przywiązywałam więc za dużej wagi do tego etapu w jego życiu. Myślałam, że tak po prostu musi być. W końcu wielu chłopców chciałoby zbudować rakietę i polecieć na księżyc. Tobik jednak o tym kosmosie truje od grudnia! Każdego dnia rysuje coraz to nowsze modele robotów, które w przyszłości wyśle na Słońce. Mars czy księżyc to dla niego za proste wyzwanie. On mierzy w Słońce!

Widząc niesłabnące zainteresowanie tematyką kosmosu, postanowiliśmy ulec i zgodziliśmy się na kosmiczne przyjęcie. Oczywiście w tematyce inspiracji pomógł mi jak zawsze niezawodny Pinterest!

TORT

W tym roku raczej nie podołałabym tego typu dodatkom na torcie, więc zdajemy się na fachowca. I pomimo tego, że to urodzin mamy jeszcze półtora miesiąca, to wciąż zbieramy pomysły. Konieczne są z tego co widzę planety, rakiety i wszędobylskie gwiazdki! 

STÓŁ

Tutaj niby ozdabianie dowolne, ale widzę jedną tendencję – mega girlanda z balonów! Strasznie mi się to podoba i zaczynam obmyślać plan jak tu związać taką ilość balonów. Zakupiłam już srebrne gwiazdy i księżyc, do tego znalazłam nawet balony w kształcie rakiet kosmicznych. Na pewno je wykorzystamy. A póki co zapisujemy nasze pomysły ale moim faworytem jest wielka czarna girlanda. A jeśli chodzi o sam stół, to tutaj niezmiennie królują babeczki, popcorn w kosmicznych pudełkach, cukierki czy ciasteczka w kształcie gwiazd (muszę koniecznie pamiętać by je zrobić!!!)

A teraz coś najprzyjemniejszego! Specjalnie dla Was zaprojektowałam etykietki, które możecie sobie wydrukować, wyciąć,
przykleić do wykałaczek i wetknąć w muffinkę czy pokrojone ciasto.

pobierz etykietki

Leave a Reply