Musicie przyznać, że jesień nie kojarzy się za dobrze. To codzienne deszcze, chłodne poranki i szybko zachodzące słońce. Ja jednak nie chcę być pesymistką i chcę jak najlepiej patrzeć na każdy dzień, więc postanowiłam sobie trochę pomóc w ulepszaniu humoru. Zaczynam od… swojego telefonu. To narzędzie, które jest przy mnie prawie cały czas. Dlaczego więc nie przygotować i jego, na nadchodzącą jesień? Oto moje sześć propozycji super fajnych tapet jesiennych. 

Kiedy patrzę na amerykańską jesień, którą serwuje nam Pinterest, jestem wielce zazdrosna i tupię nogą na znak buntu. Gdzie u nas są te kolory, grube i ciepłe wełniane swetry, fajne skarpety i puchate kapcie, które tak nadają klimatu tej porze roku? Też chcę tego wszystkiego! Nie dam się zamknąć w domu! Nie chcę być smutna każdego dnia, kiedy na dworze pada deszcz. Chciałabym iść do pracy złoto-brązową aleją pełną liści, chcę poczuć odrobinę chłodnego powietrza w płucach, chcę trzymać w ręku kubek z ciepłą kawą i czuć, że pomimo jesieni, której nikt nie lubi, ja umiem cieszyć się życiem.

I znalazłam na to sposób. Postawiłam na metodę małych kroków. Jestem wielbicielką i fanatyczką Pinterest, dlatego, kiedy tylko mam okazję, przeglądam inspiracje, tworzę swoje tablice i zapisuję co ciekawsze projekty, by potem podzielić się nimi z Wami. I tak właśnie powstał pomysł, na odświeżenie tematu tapet na telefon. W końcu z latem to my się chyba możemy w końcu pożegnać.

JESIENNE TAPETY NA TELEFON

jesienne-tapety-na-telefon

TAPETA 1 – POBIERZ
TAPETA 2 – POBIERZ
TAPETA 3 – POBIERZ

jesienne-tapety-na-telefon-2

TAPETA 4 – POBIERZ
TAPETA 5 – POBIERZ
TAPETA 6 – POBIERZ

I co Wy na to? Podobają się? Ja zdecydowałam się na takie rozwiązanie:

jesienne-tapety-na-telefon-1-copy

A Wam która tapeta podoba się najbardziej?

 

2 komentarze

Leave a Reply

%d bloggers like this: