Kiedy zaczyna się sierpień ogarnia mnie jakaś nostalgia, że prawdziwe lato za nami. Niby do końca tego kalendarzowego mamy jeszcze sporo czasu, jeszcze cały miesiąc, ale jednak dni już są coraz krótsze, poranki coraz chłodniejsze i im bliżej końca, tym częściej zakładamy bluzy i długie spodnie. Sierpień jest też delikatnym wołaniem o gotowość do września – przedszkole już tuż tuż! Czas więc otworzyć szafę, przełożyć letnie ubrania na bok i popatrzeć co ciekawego oferują sieciówki w tym jesiennym sezonie. 

Z jednej strony chciałabym żeby lato i ciepła pogoda trwała odrobinę dłużej – w końcu przed nami pół roku narzekania na zimno i deszcz – a z drugiej już nie mogę doczekać się września. Jestem tak zmęczona tym, że moje dzieciaki siedzą codziennie ze mną w domu, że z wielką chęcią pozbędę się ich na kilka godzin. Marzę o wejściu do pustego i cichego mieszkania, zrobieniu sobie ciepłej kawy i po prostu cieszeniu się chwilą samotności.

Zanim nacieszę się samotnością

Jednak zanim nastąpi ten piękny dzień, muszę odpowiednio przygotować moje małe potworki do pójścia do przedszkola. Wakacje mają to do siebie, że dzieciaki w ich trakcie rosną niesamowicie szybko i ubrania, kupowane wiosną, wcale nie muszą idealnie pasować na jesień. Dlatego postanowiłam już teraz przejrzeć szafy chłopaków i zrobić listę niezbędnych rzeczy, które musimy kupić.

NIEZBĘDNE RZECZY DO PRZEDSZKOLA:

  • spodnie dresowe – najlepiej 4 pary – szybkość, z jaką się zużywają czasem mnie przeraża.
  • t-shirty – po 5 sztuk – nie można zapomnieć o jednej, czy dwóch sztukach zapasowych do woreczka.
  • majtki – tego nigdy za mało – młodszy dopiero zaczął wołać na nocnik, więc bez wpadek pewnie się nie obejdzie, dlatego nasz worek w przedszkolu pewnie głównie będzie się składał z majtek
  • bluzy – przydadzą się na zimne poranki – po 3 sztuki
  • skarpetki – również nigdy za mało!
  • trampki – do przedszkola (po jednej parze na głowę)

JESIENNE NOWOŚCI W SIECIÓWKACH,
NA KTÓRE WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ

jesienne nowości w sieciówkach 2 jesienne nowości w sieciówkach 3 jesienne nowości w sieciówkach

ubrania – H&M

PAMIĘTAJCIE: wyprawkowe zakupy wcale nie muszą oznaczać wydawania na nie majątku. Ja staram się wyszukiwać jak najwięcej promocji, sporo teraz wyprzedaży, rozejrzycie się, póki jeszcze coś zostało. Sporo też okazji możecie trafić w sieciówkach w ich sklepach internetowych. Polecam śledzić je co jakiś czas.

Gdzie Wy najchętniej kupujecie ubrania swoim dzieciakom?

2 komentarze

    • Jak wejdziesz w link pod zdjęciami to masz odnośnik do nowości, które się pojawiły w H&M i z których jak robiłam to zestawienie.

Leave a Reply

%d bloggers like this: