Każdy maluszek jest wyjątkowy, a wszystkie aby rozwijać się prawidłowo potrzebują miłości, snu i zabawy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę również z tego, że aby w pełni odkrywać świat, maluch potrzebuje nieskrępowanej swobody i komfortu. Zapewniając mu ją, zachęcamy jego układ odpornościowy do pracy oraz pomagamy rozwijać umiejętności takie jak: utrzymywanie równowagi, koncentracja uwagi, socjalizowanie się, kreatywność i samodzielność. Jak ma się do tego firma Pampers i ich pieluszki?

Aby to zbadać, udałam się jakiś czas temu do Warszawy, gdzie firma Pampers organizowała specjalne warsztaty. Na początku pani Mariola Mirek, pokazała nam w jaki sposób działają nowe pieluszki Activ Baby-Dry. Wykonała doświadczenie, które udowodniło, że pieluchy Pampers są o wiele bardziej chłonne.

pampersMiękka, sucha pieluszka z pewnością wspiera rozwój dziecka, niezależnie od tego w którym kierunku ten rozwój zmierza.

Aby naszym maluchom w odkrywaniu świata nie przeszkodziła pielucha, firma Pampers stworzyła kolejny hit – pielucho-majtki Premium Care. Cienkie, super chłonne, ultramiękkie, z paskiem, który mówi nam kiedy pielucha jest pełna – jednym słowem FULL WYPAS! Stworzone zostały one z myślą o chodzących odkrywcach (dostępne w rozmiarze 4 i 5).
My używamy ich każdego dnia. Na pewno będą nam również towarzyszyć w drodze ku bliższemu zaznajomieniu się z nocnikiem.

Następnie przyszła kolej na warsztaty z ekspertami – pediatrą, psychologiem i terapeutą SI.

IMG_0442IMG_0542pampersNa te ostatnie czekałam najbardziej. Kiedyś wpadł mi w ręce artykuł o zaburzeniach neurologicznych i od tego czasu bliżej przyglądam się tematowi. Miałam nawet myśli, czy zaburzenia SI nie tyczą się mojego Bobika i jego wielkiej niechęci do jedzenia. Wywiązała się na ten temat fajna dyskusja i okazało się, że nie tylko my mamy taki problem. A co więcej – da się go leczyć! Czas zgłębić temat i poszukać pomocy.

pampers

 Na sam koniec organizatorki postarały się o nie lada niespodziankę – słodki, czekoladowy TORT!

DSC_0166

Było to moje pierwsze spotkanie tego typu, więc jadąc do Warszawy nie bardzo wiedziałam, czego mogłabym się spodziewać. Widząc na warsztatach o wiele bardziej znanych blogerów, czułam się trochę skrępowana. NIEPOTRZEBNIE! Atmosfera była bardzo luźna, przyjazna, a każdy chętny do rozmowy.

karolina malinowskablogerzy

Dziękuję marce Pampers za możliwość udziału w tych warsztatach. Jasna sprawa, że z chęcią zjawimy się na kolejnych!

/ wpis powstał dzięki współpracy z marką Pampers.

Leave a Reply