Fabryka Śmiechu Michałek, to jedno z ciekawych miejsc na mapie Poznania, które na pewno warto odwiedzić z dzieckiem. Ponad 800 m kwadratowych tylko dla dzieci! Od tych mniejszych po starszaki. Tego typu place zabaw to totalny odlot dla dzieci. Jest tu wszystko, co można sobie wymarzyć. Basen z kulkami, mnóstwo zjeżdżalni i ścianki wspinaczkowe. Dziecięcy raj jednym słowem!

SONY DSC

To, co mnie z początku wkurzyło, to oznakowanie. Minimalne. W zasadzie zauważyliśmy reklamę w ostatniej chwili. Szkoda,  bo większa reklama, przyciągnęłaby więcej osób, a miejsce stałoby się bardziej widoczne.

W środku natomiast na plus, SZATNIA! Z panią, która uprzejmie podaje numerki i (co mi się niezmiernie spodobało) torby na buty dziecka! W końcu nie ma problemu, że walają się koło kurtek. Torba zawieszana jest na haczyku wraz z kurtką (czy jakimkolwiek odzieniem wierzchnim) i o nic się nie musimy martwić. Rodzic również powinien pozbyć się obuwia. Jednak nie jesteśmy skazani na bieganie boso, co to, to nie! Przy kasie możemy zakupić sobie specjalne paputki ochronne, lub po prostu niebieskie foliowe ochraniacze, które zakłada się na nasze prywatne buty. REWELACJA.

Fajna, dobrze zaopatrzona piętrowa kawiarenka. Z kawą, herbatą, zimnymi napojami i różnorodnymi łakociami. Jako, że trafiliśmy tam w okresie świątecznym, niektóre ciasteczka miały kształt wesołych bałwanków czy gwiazdek. Widać, że właściciele dbają o każdy szczegół.

Ładne toalety, kąciki do rysowania, czy zjedzenia posiłku.

SONY DSC SONY DSC fabryka śmiechu michałek SONY DSC  SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC  SONY DSC

JESTEŚMY BARDZO NA TAK!

Moje dziecko wychodziło stamtąd mokre, a to najlepszy dowód na to, że to miejsce z pewnością jeszcze odwiedzimy. Ceny również nie są wygórowane, jak na taką ilość atrakcji. Fabryka Śmiechu Michałek oferuje Karty Stałego Klienta, dzięki której przy dziesiątej wizycie, pobyt mamy całkowicie za darmo!

9 komentarzy

  1. W zeszłym tygodniu tez z okazji mikołaja poszliscie do sali zabaw u nas w Opolu. Podobnie to wygląda jak u Was i super zabawa dla dzieci:]
    Dodaję do polecanych i bede zaglądac:]

  2. super u Was ;-) a jakie przstojniaczki :)) pozdrawiamy i bedziemy często zaglądać!

  3. Pingback: KRAINA PIRATÓW W POZNANIU

Leave a Reply

%d bloggers like this: