My matki mamy to do siebie, że ponad wszystko kochamy swoje dzieci i chcemy, aby im w życiu było jak najlepiej. Kupujemy zabawki z ulubionymi postaciami z bajek, zapisujemy do klubów, by kształcić ich młode umysły, dekorujemy pokoje kolorowymi plakatami. Mój gust jednak trochę odbiega od powszechnej mody na bohaterów z komiksów – zdecydowanie bardziej wolę minimalizm i spokojne kolory, dlatego w pokoju moich chłopców zdecydowałam się na biel i czerń z kilkoma tylko akcentami żółtego i szarego. Po wielu poszukiwaniach na Pintereście, natchnęło mnie na stworzenie pasujących do charakterów chłopaków plakatów, które zawisną nad ich łóżkami, a że mam dobre serce, to dzielę się nimi z Wami. 

Moje chłopaki mają bardzo wybuchowe charaktery – to mają zdecydowanie po mnie. Nie sposób ich utrzymać razem w ryzach. Kiedy są oboje w domu, mam wrażenie, że w naszym mieszkaniu panuje tajfun. Nie dość, że wszędzie panuje bałagan nie do opanowania, to jeszcze te ich kłótnie… No całkowity stereotyp “kochającego się rodzeństwa”. Jeden drugiego to by w łyżce zupy utopił. Zawsze muszą robić to samo. Jeść do samo. Pić w tym samym czasie. Po kilku godzinach mam dość. Stąd pomysł na plakaty “z pazurem”.

No bo cóż może lepiej zobrazować niespożytą energię, siłę i odwagę niż dzikie zwierzęta. Jestem pewna, że nie tylko do dziecięcego pokoju będą pasować.

plakaty do dziecięcego pokojuPlakaty są zapisane w formacie .pfd i mają format kartki A4.

Pobierz: so dangerous / be brave little one / fly high

Jeśli spodobały Ci się plakaty – zapraszam do działu GRAFIKA,
gdzie znajdziesz ich o wiele więcej.
A jeśli macie ochotę na więcej tego typu plakatów do dziecięcego pokoju, po prostu dajcie znać w komentarzach – tu lub na naszym fan page’u pod postem.

1 Comment

Leave a Reply

%d bloggers like this: